Hayatımda Yaşadığım En Gizli Seks Tecrübem

Hayatımda Yaşadığım En Gizli Seks Tecrübem

Farklılık olsun ve kafamı dağıtayım diye bir haneye gittim ve o hanede yer alan kadınla deliler benzeri beraber oldum. Şansıma onunda yakınında meydana gelen erkeği yabancı yere gitti ve bizde huzurlu rahat cinsel ilişki yaptık. Ama saklı meydana geldiği amaçlı çok korktum üstelik birisinde dayanamadım ve içerisine boşaldım. Zira o harika inliyordu ki tutamadım kendimi pat çıkardım içimdekini.

sonra ansızın benim yarakla oynamaya başladı. esasen dikelmişti. bende bütün cesaretimle benimle cinsel ilişki yapabilirsin dedim. ikimizde duş aldık. esasen çıplaktık. duşta öpüşmeye başladık. adeta bir beden gibiydik. çok ateşliydi. şapur şupur öpüşüyorduk, ardından banyodan çıkınca vücudunu yalamaya başladım. ardından amını yalamaya başladım. pürüssüzdü ve öyle tatlıydı ki ölene civarı yalayasım geldi. amı sulanıyordu. ardından o da saxo inşa etmeye başladı. benimki kaya benzeri olmuştu. 69 olduk belli bir süre. ( cinsel ilişki hikayeleri ) ardından hadi diye konuştu sok çoğalış. benim yarak onun amına girmeye başlıordu, müthiş bir zevkti. belli bir süre ıslaklıkla sikiyordum. boşalcağım süre ağzına boşaldım.

sonra 3 kere ek olarak boşalana civarı siktim onu. çoğalış ok yaydan çıkmıştı. ablam benden çok azmıştı. belli bir süre da kucağımda hopladı. bağırıyodu. benzersiz zevk alıyorduk. ardından ona seni götten sikeyim mi dedim. kabul buyurdu. krem aldım. götüne de yarağıma da sürdüm. enbaşta girmiyordu. ardından yarısı soktum ansızın tuhaf bir çığlık attı. apartman duymuştur o çığlığı. ardından belli bir süre ek olarak soktum ve gel-git inşa etmeye başladım. inliyordu öyle ki. yarısı acı, yarısı zevk iniltileri beni farklı tahrik ediyordu. ansızın çok defa ek olarak boşaldım.
escort gaziantep

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir