Karım Yokken Sevgilim ve Kız Arkadaşıyla Yaşadıklarımız

Karım Yokken Sevgilim ve Kız Arkadaşıyla Yaşadıklarımız

Arkadaşlar size çılgınlar benzeri sex yaptığımız geceyi yorumlamak talep ediyorum. Bu civarı zevk aldığım yabancı tek gece olmamıştı büyük ihtimalle hayatımda. Hazırlıklı karım hanede yokken ex aşkım sevgilim biricik bebeğimle doya doya sex yapıyorduk. Şayet benzersiz tek birşey olup sevgilim tek arkadaşını da bana getirmişti. O gece hem tek sevgilime hemde ek olarak kıtır kız arkadaşına çaktım.

Yaragimi agzina almis sakso cekiyordu gsm Telefonu caldi ve yarida kesip telefona yanıt verdi.Arayan Kiz arkadasiydi ve nerde oldugunu sormus.Gaye ise söyleyemem hemen ardından anlatirim belki deyip Telefonu kapatti.Biz yarim olan zevkimizi yepyeni bastan aldik ve onu sadece götünden sikmek istedigimi söyledim.Oda tamam diye konuştu ve Ben sirt üstü yattim oda üzerime.oturdu.Yaragimi sulanmis seftalisine belli bir süre sürttürdükten hemen ardından belli bir süre kalkti ve götüne amaç aldi.Ilk ucunu aldi icine ve hemen ardından yavas yavas icine almaya basladi.Bende OnuKalcasindan kavradim ve ziplamaya basladi.

Götü iyice alismisti bütün yaragimi icine aliyordu ve inlemeleri beni zevkten daha azdiriyor delirtiyordu.Ve götüne sokup cikarirken aklima Kiz arkadasi geldi ve icimden acaba suan üzerimde hoplayan o olsa nasil olurdu diye gecirdimki Gaye?nin götünde patladim.Tüm menilerimi akitana civarı icinde biraktim Yaragimi.
escort gaziantep

Yorum yapın